Gå til hovedindhold
Velkommen til lokalafdelingen

Herning

Aktiviteter i lokalafdelingen

Bestyrelse i Herning

Formand / Webmaster / Presseansvarlig

Henrik Bank
Telefon: 20 25 16 15
E-Mail: henrik@herningsclerose.dk  
Rosenvænget 21
7490 Aulum
 

Næstformand

Martin Andersen
Email: martin@herningsclerose.dk
7400 Herning

 

Bestyrelsesmedlem / Frivilligansvarlig

Leif Balle 
E-mail: leif@herningsclerose.dk
Mobil: 42 51 70 72 
7470 Karup J

 

Bestyrelsesmedlem / Kasserer

Ellinor Simonsen
E-mail: ellinor@herningsclerose.dk
7400  Herning

 

Bestyrelsesmedlem

Nils Lund
E-mail: nils@herningsclerose.dk
Mobil: 20 89 80 58
7400 Herning

 

Gitte Halskou
E-mail: gitte@herningsclerose.dk
Privat: 20 33 17 22
7490 Aulum

 

Lea Andersen
E-mail: lea@herningsclerose.dk
7400 Herning

 

 

 

Suppleant

 

------------------------------------------------------------------------------