Gå til hovedindhold
Velkommen til lokalafdelingen

Nordvestjylland

Bestyrelse i Nordvestjylland

Formand

1. Edle Pedersen
E-mail: edlepedersen54@gmail.com
Tlf: 4198 1039

_____________________________________

Næstformand

2. Trine Flørness
E-mail: trine.louise@live.dk
Tlf: 2987 3386   

     

_____________________________________

Kasserer

3. Allan Hyldal høgh
E-mail: allan@hoeghs-smejde.dk
Tlf 2063 5382

FOTO MANGLER

_____________________________________

Bestyrelsesmedlem og Frivilligansvarlig

4. Vibeke Lütken
E-mail: vibeke1975@hotmail.com
Tlf: 2074 1020

_____________________________________

Bestyrelsesmedlem

5. Mette Holm DeVoss
E-mail: mette@devossdesign.dk
Tlf:

FOTO MANGLER

_____________________________________

Ungekontakt

6. Connie Fredslund Sørensen
E-mail: connie.jydepost@gmail.com
Tlf: 5180 8396

_____________________________________

Kontakt Børne og ungegruppen

7. Solveig Esager
E-mail: solveig@esager.dk
Tlf: 2464 5296

_____________________________________

Ansvarlig tilmelder

8.Bess Dyrmose Jensen
E-mail: bess@youmail.com
Tlf: 2392 7379

_____________________________________

DH og FU Holstebro

9. Bent Follesen
E-mail: bent@follesen.dk
Tlf: 2968 1958

_____________________________________

LBR og DH i Lemvig og Handicapråd

10. Jan Madsen
E-mail: surkjaer@city.dk
Tlf: 9786 3181

_____________________________________

Medlem af DH i Lemvig

11. Else Høj Jeppesen
E-mail: surkjaer@city.dk 
Tlf: 9786 3181 / 2299 3181

_____________________________________

Freelance skribent

12. Knud Erik Aagaard Kristensen
E-mail:keaak@mvb.net
Tlf: 2180 8190

_____________________________________

Koordinator Rap om kap

13. Ulrik Jensen        
E-mail:
Tlf: 4215 21127

_____________________________________

Webmaster

14. Anders Esager Jeppesen
E-mail: anders@esager.dk                               
Tlf: 2139 6046