Gå til hovedindhold
Velkommen til lokalafdelingen

Vejen

Aktiviteter i lokalafdelingen

21
aug

Bestyrelse i Vejen

Formand

Mie Thorlak
Dalgårdsvej 89
6600 Vejen
Tlf: 41408873
E-mail: miethorlak@hotmail.com

 

Næstformand, Politisk ansvarlig og DH

Niels Peter Gregersen
Kongevej 41
6630 Rødding
Tlf: 52233459
E-mail: npgregersen@hotmail.dk


Kasserer

Preben Rechnagel
Elmevej 18
6630 Rødding
Tlf: 23486833
E-mail: preben@rechnagel.com

 

Sekretær

Eva Møllegård Pedersen
Kløvervej 16, Jels
6630 Rødding
Tlf: 23985873
E-mail: pedersen48@gmail.com

 

Facebook- og webansvarlig

Mette Bundgaard
Østergade 7,1
6600 Vejen
Tlf: 51933551
E-mail: mcbundgaard@gmail.com

Netværksansvarlig 

Kamilla Johansen
Åstrup Kirkevej 3
6752 Glejbjerg
Tlf: 60105901
E-mail: p.kamilla@jubii.dk

Menig medlem

Bente Glad
Gejsingvej 54
6600 Vejen
Tlf: 30968272
E-mail: bglad1972@gmail.com

 

Ungekontakt og suppleant

Morten René Olsen
Glejbjergvej 6
6752 Glejbjerg
Tlf: 60211285