Gå til hovedindhold
Velkommen til lokalafdelingen

Vejen

Aktiviteter i lokalafdelingen

24
okt

Bestyrelse i Vejen

Formand

Mie Thorlak
Dalgårdsvej 89
6600 Vejen
Tlf: 41408873
E-mail: miethorlak@hotmail.com

 

Næstformand

Mette Bundgaard
Østergade 7,1
6600 Vejen
Tlf: 51933551
E-mail: mcbundgaard@gmail.com


Kassere

Preben Rechnagel
Elmevej 18
6630 Rødding
Tlf: 23486833
E-mail: preben@rechnagel.com

 

Sekretær

Elsebeth Bach Henriksen
Ryttervænget 53
6652 Glejberg
Tlf: 61112670
E-mail: henriksen53@gmail.com

 

Politisk ansvarlig og DH

Niels Peter Gregersen
Kongevej 41
6630 Rødding
Tlf: 52233459
E-mail: npgregersen@hotmail.dk

 

Facebook- og webansvarlig

Kamilla Johansen
Åstrup Kirkevej 3
6752 Glejbjerg
Tlf: 60105901
E-mail: p.kamilla@jubii.dk

 

Netværksansvarlig

Bente Glad
Gejsingvej 54
6600 Vejen
Tlf: 30968272
E-mail: bglad1972@gmail.com

 

Suppleant

Eva Møllegård Pedersen
Kløvervej 16, Jels
6630 Rødding
Tlf: 23985873
E-mail: pedersen48@gmail.com

 

Suppleant

Eva Back Gregersen
Lyngparken 46 d
6670 Holsted
Tlf: 40618821
E-mail: evgr1966@outlook.com