Gå til hovedindhold

Vinder af iPad fundet

16. september 2015
Kort fortalt
Scleroseforeningens indsamling af medlemmernes mailadresser er nu slut.
Thumbnail Scleroseforeningen har i de seneste uger haft gang i en indsamling af mailadresser. Som en lille lokkemad, for at få så mange mailadresser som muligt ud af folk, udlovede vi en iPad. Vinderen er nu fundet, og det er en glad kvinde fra Odense, som allerede har modtaget en iPad med posten. Indsamlingen af e-mailadresser er et led i en større indsats for at give vores medlemmer en bedre service. Næste etape bliver nu at udbygge de digitale tilbud, så det også bliver attraktivt for alle medlemmer at logge sig ind på hjemmesiden, når de besøger scleroseforeningen.dk 
Der er ingen kommentar endnu

Tilføj kommentar

Dit navn Anonym

Ren tekst

  • Ingen HTML-tags tilladt.
  • Linjer og afsnit ombrydes automatisk.
  • Web- og e-mail-adresser omdannes automatisk til links.
Vær opmærksom på at din kommentar er offentlig.